O nas

Firma Doradztwo - Finanse - Podatki została założona przez Edwarda Tomczyka w 1994 roku świadcząc usługi kompleksowego doradztwa w obszarze finansów, rachunkowości i podatków dla podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. Aktualnie obsługujemy stale ponad 100 podmiotów z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Oferujemy usługi kompleksowego doradztwa finansowego, podatkowego i rachunkowego. Współpracujemy z renomowanymi Kancelariami Prawnymi w zakresie obsługi księgowej i podatkowej podmiotów w procesach ich przekształceń, łączenia i podziału, także w ramach usługi Due Diligence. Świadczymy usługi stałego doradztwa w zakresie prawa bilansowego i podatkowego. Opracowujemy analizy finansowe, w tym m.in. wyceny przedsiębiorstw, biznes plany, analizy i opinie na potrzeby toczących się postępowań w obszarze prawa upadłościowego i prawa restrukturyzacyjnego. Sporządzamy wnioski aplikacyjne oraz studia wykonalności dla projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej.

Jako licencjonowane Biuro Rachunkowe prowadzimy kompleksową obsługę księgową podmiotów gospodarczych. Oferujemy także usługi nadzoru nad prowadzeniem księgowości podmiotów, które mają zorganizowane działy księgowe w ramach swoich struktur.

Przygotowujemy szkolenia w odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych klientów.